BK Resources, BKSDT-26-R, Dishtable, Soiled
SKU #: BKSDT-26-R
Description
Minimum order quantity: 1 Each
Case quantity: 1 each
?
Specifications
Height
10", 46-1/4"
Backsplash
10"H backsplash
Area (in)
20" x 20" x 8", 26"W x 30-3/8"D x 46-1/4"H
Width
26"
Depth
8", 30-3/8"